детективне агентство
ua ru
TOP SECRET конфіденційність
конфіденційність
TOP SECRET достовірність
достовірність
TOP SECRET юридична грамотність
юридична грамотність
TOP SECRET компетентність
компетентність
TOP SECRET інноваційність
інноваційність
TOP SECRET порядність
порядність

Детективне агентство "TOP SECRET"

Детективне агентство "TOP SECRET" вітає Вас на нашому сайті.

На сторінках нашого сайту Ви знайдете багато корисної інформації, яка необхідна в повсякденному житті. Ви маєте можливість звернутися до нас залишивши на сайті заявку, подзвонити за номером телефону, написати лист або зв'язатися через месенджери, зазначені на сторінках сайту. Зверніть увагу, всі Ваші звернення залишаться анонімними. Якщо Ви хочете вирішити свої проблеми і отримати професійну і кваліфіковану допомогу наших детективів, тоді Ви звернулися за адресою.

Детективне агентство "TOP SECRET" - це команда енергійних, підприємливих і відданих своїй справі людей, які об'єдналися з метою надання широкого спектру послуг експертної, технічної, охоронної, перевірочної, пошукової та розшукової спрямованості. Важливим фактором нашої діяльності є анонімність. Кожен детектив нашого штату підписує документи про нерозголошення інформації, яку він отримує в процесі роботи з клієнтами, а також складаючи підсумкові звіти про виконану роботу. Анонімність і робота на результат - це основні принципи успішної діяльності детективного агентства "TOP SECRET". Наші приватні детективи впевнено працюють на території України більше 10 років. За ці довгі роки наполегливої ​​і скрупульозної роботи ми допомогли багатьом клієнтам вирішити свої проблеми і позбутися від нових ще в "зародку".

Основними принципами нашої діяльності є: конфіденційність послуг, що надаються, достовірність отриманої інформації, інноваційність методів і способів досягнення мети, компетентність у вирішенні питань, порядність і чесність у відносинах.

Широка мережа наших приватних детективів дає нам можливість професійно виконувати замовлення клієнтів як в місті Києві, так і по всій території України.

Налагоджені контакти з членами Всесвітньої Асоціації Детективів (World Association of Detectives) розширюють можливості отримання інформації в багатьох країнах світу.

Ми дорожимо своєю репутацією, тому до кожного замовлення ставимося з розумінням і відповідальністю, прагнемо надавати вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

отримайте безкоштовну консультацію

Ваші дані не будуть передані 3-м особам

Послуги детективного агентства "TOP SECRET"

Пошук людей детективним агентством TOP SECRET
У максимально короткі терміни і з великим ступенем вірогідності здійснюємо пошук потрібних Вам людей по всій території України.
Детальніше
Виявлення зради детективним агентством TOP SECRET
Якісно і швидко проводимо необхідні заходи щодо виявлення фактів або ознак зради в подружніх стосунках.

Детальніше
Розшук боржників та шахраїв детективним агентством TOP SECRET
Здійснюємо розшук боржників і шахраїв навіть при мінімальних вихідних даних про них, в тому числі глибоко завуальованого або вигаданого характеру.
Детальніше
Збір і перевірка інформації детективним агентством TOP SECRET
Надаємо послуги зі збору та перевірки інформації про суб'єкт, який Вас цікавить або об'єкті з високим рівнем достовірності, конфіденційності та чесності.
Детальніше
Пошук людей за номером телефону детективним агентством TOP SECRET
У найкоротші терміни і на конфіденційній основі проводимо заходи по встановленню особи людини за відомим Вам номером телефону.
Детальніше
Розкриття шлюбних афер детективним агентством TOP SECRET
Проводимо комплекс перевірочних заходів по виявленню та розкриттю шлюбних аферистів, всю отриману інформацію надаємо Вам конфіденційно.
Детальніше
Фото, відео спостереження детективним агентством TOP SECRET
Замовивши послугу фото, відео спостереження, Ви отримуєте інформацію про зв'язки об'єкта зацікавленості, місцях, часу і періодичності його знаходження, про маршрути пересування та інші питання, які цікавлять Вас.
Детальніше
Збір генеологічного древа детективним агентством TOP SECRET
Надаємо послугу пошуку інформації про Ваших родинних зв'язках, що в подальшому допоможе скласти генеалогічне (родовідне, сімейне) древо.


Детальніше
Проведення експертиз детективним агентством TOP SECRET
Надаємо можливість замовлення різного роду незалежних експертиз з метою отримання об'єктивної інформації в потрібних для Вас сферах діяльності.


Детальніше
Перевірка приміщень на жучки детективним агентством TOP SECRET
Маємо в своєму розпорядженні можливості організації якісного і професійного проведення перевірки приміщень на «жучки», що гарантовано дозволяє виявляти і усувати канали витоку інформації.
Детальніше
Перевірка автомобілів на угон детективним агентством TOP SECRET
У максимально короткі терміни проводимо заходи по перевірці автомобілів на угон, надаємо достовірну інформацію про транспортний засоб, який Вас цікавить.


Детальніше
Послуги для бізнесу детективним агентством TOP SECRET
Пропонуємо послуги з комплексного аудиту підприємств на предмет виявлення ризиків в найширшому його спектрі і усунення цих ризиків із залученням всіх необхідних для цього сил і засобів.

Детальніше

як ми працюємо?

оформити заявку
оформити заявку використовуючи форму або зателефонуйте нам по телефону: +38(097)275-34-75
консультація, договір, передоплата
індивідуально обговорюємо принципову можливість і порядок цін
виконання завдання і формування звіту
збираємо інформацію, отримуємо дані і формуємо звіт для замовника