детективне агентство
ua ru
Пошук людей в Україні детективним агентством TOP SECRET

Пошук людей в Україні

Пошук людей на території України - це найбільш затребувана послуга для наших детективів. Кожен з нас коли-небудь стикався з пошуком конкретної людини. Причин для цього є безліч. У сучасному світі, коли з кожним днем ​​збільшується зростання технологій, ми дуже часто стали замінювати живе спілкування на спілкування в мережі Інтернет або по телефонії. У зв'язку з цим, дуже часто втрачаємо контакти наших друзів, з якими сиділи за однією партою в школі, відвідували пари в вищих навчальних закладах, служили в збройних силах, хтось шукає близького родича, однокласника, однокурсника, друга дитинства, товариша по службі; хтось намагається встановити свідка чи учасника події (дорожньо-транспортної пригоди, кримінального чи адміністративного правопорушення); хтось хоче відновити втрачені відносини з давнім коханим; хтось згадав про приємного супутника і вирішив зав'язати з ним відносини; хтось розшукує боржника, шахрая, афериста і т.д. і т.п. Тому в різних умовах і при певних життєвих ситуацій нам доводиться шукати контакти наших близьких, хоча знайти людину не завжди представляється можливим. У своїй більшості такі пошуки з боку середньостатистичного обивателя зводяться до використання можливостей Всесвітньої мережі Інтернет. Але навіть в цьому випадку далеко не кожен досягає поставленої мети і отриманні необхідної інформації. Послуги з пошуку людей, виходячи з досвіду наших фахівців, виконуються в найкоротші терміни.

Якісний пошук людей в Україні

Часто, здається, що знайти людину не складає ніяких труднощів, але це далеко не так. Часто буває, що розшукуваний чоловік просто переїхав в інший район, місто або іншу країну, і за певними обставинами знімає квартиру або будинок. Відповідно, даних про реєстрацію в місцевому відділенні поліції практично немає і тому, може пройти дуже багато часу для пошуку людини за новим місцем проживання. З багаторічного досвіду наших детективів, дуже багато випадків з неправильним оформленням документів на місцях, помилки в написанні прізвища імені або по батькові, що ускладнює нашим співробітникам пошук людей.

У багатьох випадках і за певних життєвих ситуаціях люди змінюють прізвища або імена, що зводить пошук практично до нуля. Природно в архівах знаходиться інформація зі старими даними людини, але в нинішньому житті людина живе під іншими паспортними даними. Детективи агентства "TOP SECRET" займаються перевіркою від ЖЕКу і паспортного столу до виїзду на місце проживання об'єкта пошуку і виробляють пошукові дії безпосередньо на місці.

Використання передових технологій, інноваційних способів і методів пошуку фахівцями детективного агентства "TOP SECRET", дозволяє знайти конкретну людину в максимально короткі терміни і з великим ступенем вірогідності про нього. У Вас може бути величезна кількість причин для звернення до нашого детективного агентства. Часто до нас звертаються для пошуку людей які ховаються, для визначення місцезнаходження боржника або афериста, для пошуку шлюбного афериста і багатьох осіб, які не дружать з законом. Для пошуку людини від Вас необхідно надати будь-яку важливу інформацію, яку Ви маєте в своєму розпорядженні: прізвище, ім'я, по батькові, номера мобільних і стаціонарних номерів телефонів, адреси проживання або перебування, марки і номера автомобілів, місць відвідування, місць роботи і так далі. Для пошуку людей ми збираємо інформацію з різних джерел: спеціальних баз даних, камер відеоспостереження, Інтернету і багатьох додаткових джерел, а також проводимо оперативну роботу і роботу з архівами. Завдяки багаторічному досвіду роботи наші детективи можуть проводити пошук будь-якої складності.

Швидкодія пошуку людей залежить від повноти і обсягу вихідних даних про людину.

Вся отримана інформація в конфіденційному порядку передається замовнику.

як ми працюємо?

оформити заявку
оформити заявку використовуючи форму або зателефонуйте нам по телефону: +38(097)275-34-75
консультація, договір, передоплата
індивідуально обговорюємо принципову можливість і порядок цін
виконання завдання і формування звіту
збираємо інформацію, отримуємо дані і формуємо звіт для замовника