детективне агентство
ua ru
ВВиявлення подружньої зради детективним агентством TOP SECRET

Виявлення подружньої зради

Зниження рівня моральних і етичних норм в сучасному суспільстві невід'ємно відображається на міжособистісних відносинах як серед усталених сімейних пар, так і між молодими людьми, які стоять на порозі освіти і формування сім'ї.

Своєчасне виявлення подружньої зради може стати приводом для відкритої розмови про наболілі сімейні проблеми, дати можливість скорегувати приїлися подружні стосунки, подивитися на них зовсім з іншого боку і згодом запобігти розпаду сім'ї.

Для деяких факт виявлення зради може з'явитися останньою краплею терпимості в сімейних відносинах або мотивом задуматися над тим, чи варто заводити стосунки з вподобаною на перший погляд людиною.

В цих випадках буває важко самому зробити перевірку на зраду, так як розмито почуття об'єктивного сприйняття реальності, а присвячувати в свої застереження рідних, близьких, друзів, співробітників якось недоречно або небажано.

В рішенні настільки педантичного питання як виявлення зради можуть допомогти фахівці нашого агентства TOP SECRET, які проведуть перевірку способу життя підозрюваного в зраді людини, здійснять спостереження за його оточенням з метою виявлення прихованих інтересів і зроблять висновки про потенційні загрози для подальшого спільного життя. Перевірка чоловіка на зраду або перевірка дружини на вірність педантична послуга нашого агентства, але тонкість підходу наших фахівців дозволить нам акуратно зробити поставлену роботу.

як ми працюємо?

оформити заявку
оформити заявку використовуючи форму або зателефонуйте нам по телефону: +38(097)275-34-75
консультація, договір, передоплата
індивідуально обговорюємо принципову можливість і порядок цін
виконання завдання і формування звіту
збираємо інформацію, отримуємо дані і формуємо звіт для замовника