детективне агентство
ua ru
Розшук боржників та шахраїв детективним агентством TOP SECRET

Розшук боржників та їх майна в Україні

Нестабільна соціально-економічна ситуація в країні змушує багатьох громадян вдаватися до послуг різних банків і фінансових компаній, при цьому особливо не розбираючись в умовах споживчого кредитування і тим самим неусвідомлено залучаючи себе в фінансову залежність. Багато хто навіть не підозрюють закладених ризиків у разі несвоєчасного повернення грошей. Ми пропонуємо таку послугу, як розшук боржника, завдяки багаторічному досвіду роботи з боржниками.

В інших випадках, люди навмисно стають на шлях шахрайства, беруть великі кредитні суми з заздалегідь закладеним умислом їх неповернення. Наші фахівці, маючи багатий досвід роботи з боржниками, зможуть провести розшук боржників за кредитами.

Нерідкі випадки, коли компаньйони по бізнесу, користуючись багаторічним взаємною довірою, раптово зникають з великою сумою грошей.

Розшук шахраїв є досить клопіткою і витратною справою і в деяких випадках навіть непідвладним цілим службам безпеки солідних фінансових установ.

Адже і боржники, і шахраї вдаються до різних обережностей, щоб не дати можливості виявити себе. Вони часто змінюють адреси проживання, аж до виїзду в інше місто або країну; використовують різні, періодично мінливі SIM-карти операторів мобільного зв'язку та телефони з «нульовими» IMEI-кодами; змінюють IP-адреси для виходу в мережу Інтернет; змінюють паспорти і паспортні дані; на зв'язок з близькими виходять в крайніх випадках; не реєструються і не виставляють свої фото в соціальних мережах і т.д. і т.п.

Фахівці нашого агентства TOP SECRET мають напрацьований досвід діяльності в сфері розшуку боржників та шахраїв. Саме ми, з повною упевненістю можемо сказати, що розшук шахраїв цілком реальна процедура. Завдяки використанню передових технологій, спеціалізованого програмного забезпечення, нестандартного аналітичного мислення вдається провести розшук боржника навіть при мінімальних вихідних даних про них, в тому числі глибоко завуальованого або вигаданого характеру. Про виконану роботу готується докладний звіт, який з дотриманням конфіденційності передається замовнику.

як ми працюємо?

оформити заявку
оформити заявку використовуючи форму або зателефонуйте нам по телефону: +38(097)275-34-75
консультація, договір, передоплата
індивідуально обговорюємо принципову можливість і порядок цін
виконання завдання і формування звіту
збираємо інформацію, отримуємо дані і формуємо звіт для замовника