детективне агентство
ua ru
Генеалогічне (родовідне) древо детективним агентством TOP SECRET

Генеалогічне древо сім'ї

У кожного з нас рано чи пізно приходить час, коли починаєш замислюватися про своє коріння походження, про своїх предків. Мотиви та цілі у кожного можуть бути різні: хтось намагається з'ясувати історію походження свого прізвища; хтось хоче дізнатися, ким були його предки; хтось прагне зберегти культуру і традиції сім'ї; хтось шукає нині живих родичів і т.д. і т.п.

В більшій мірі, відомості про своїх далеких або близьких родичів ми дізнаємося від своїх батьків і прабатьків. Але, як правило, ця інформація в силу свого походження має неповний, фрагментарний характер.

Навіть в епоху розвиненості Інтернету зібрати необхідну Вам інформацію про Ваших родичів не завжди представляється посильним заняттям.

Детективне агентство "TOP SECRET" надає послугу пошуку інформації про Ваших родинних зв'язках, що в подальшому допоможе скласти генеалогічне (родовідне, сімейне) древо, оформлення якого у вигляді картини або панно зможе прекрасно прикрасити інтер'єр Вашого будинку або послужити чудовим подарунком до будь-якої ювілейного події або дня народження Ваших рідних або близьких.

як ми працюємо?

оформити заявку
оформити заявку використовуючи форму або зателефонуйте нам по телефону: +38(097)275-34-75
консультація, договір, передоплата
індивідуально обговорюємо принципову можливість і порядок цін
виконання завдання і формування звіту
збираємо інформацію, отримуємо дані і формуємо звіт для замовника