детективне агентство
ua ru

Знайти людину в Україні

На сьогоднішній день існує величезна кількість причин для пошуку людини в Україні або країнах СНД. Одній людині необхідно знайти родича, з яким була перервана зв'язок. Іншій людині необхідно відшукати однокласника, однокурсника, товариша по службі або просто знайомого, з яким були проведені кращі роки життя. Третій людині необхідно відшукати свідка ДТП, свідка будь-якого правопорушення або звичайного шахрая або боржника. Четвертому потрібно знайти друзів дитинства або любов дитинства. І таких варіантів може бути безліч, які перерахувати практично нереально.

Як знайти людину?

Найпоширенішим методом для знаходження людини - це звернутися до всесвітньої мережі Інтернет. Результативність такого методу дуже низька, так як в мережі Інтернет знаходиться величезна кількість людей. Практично кожна п'ята людина не розміщує свою особисту інформацію, а вказує або ники або найпоширеніші прізвища, наприклад, Іванов Іван Іванович. Кожен третій житель України взагалі не присутній ні в соціальних мережах, ні на сайтах різних тематик. Як самі розумієте, результативність даного методу приблизно п'ятдесят відсотків.

Більш результативний метод для того, щоб знайти людину - це звернутися в правоохоронні органи, але для цього Вам необхідна інформація, яка підтвердить порушення протизаконних дій по відношенню до Вас. Як показує практика, не всі представники правоохоронних органів сумлінно виконують свої службові обов'язки, відповідно даний момент може негативно вплинути на очікуваний результат.

Найбільш оптимальний метод для пошуку людини в Україні - це звернутися в детективне агентство "TOP SECRET", детективи якого зацікавлені в позитивному результаті проведеної роботи. Рівень підготовки і кваліфікації наших детективів дозволяє в найкоротші терміни провести оперативну роботу по знаходженню людини. Звернувшись одного разу, в нашій особі, Ви отримаєте не тільки помічника, а й вірного друга.

Знайти людину в Інтернеті - реально чи ні?

Для знаходження людини в Інтернеті Вам допоможуть пошукові системи: Google, Yandex, Mail, Yahoo ...; соціальні мережі, наприклад, Вконтакте, Facebook, Twitter, а також всілякі месенджери типу ICQ, Skype, Viber і так далі. Інструментів в мережі Інтернет існує велика кількість і з кожним днем ​​їх все більше. Мінусом соціальних мереж є обов'язкова реєстрація, без якої, Ви не зможете повноцінно провести пошук зацікавленої Вас людини. Так що можете спробувати провести свій пошук людини, завдяки даним інструментам, тому як багато людей залишають реальну інформацію про себе в своїх профілях, особливо це відноситься до всіляких соціальних мереж. У деяких випадках об'єкт пошуку може бути зареєстрований під іншим ім'ям, тоді Ваші зусилля будуть марними, адже пошукові системи поки не можуть визначати реальну інформація про людину, яка сидить за монітором.

В мережі Інтернет існують сайти з відкритими базами даних жителів України і країн СНД. Мінусом таких баз даних є застаріла інформація. Зазвичай розміщують бази даних, останнє оновлення яких проводилося років 15 назад. З огляду на вільне пересування жителів по території України, можна припустити, що інформація з баз даних Вам не допоможе.

Отже, спробувати провести свій пошук людини в Інтернеті можливо, але результат пошуку зводиться до мінімуму.

Знайти людину за участю детективного агентства "TOP SECRET".

Детективи нашого агентства реально допомагають знайти людину, завдяки багаторічному досвіду і професіоналізму. Якщо порівнювати пошук людей нашими фахівцями і самостійний пошук людей в мережі Інтернет, то результат позитивного результату 90%. Природно наші послуги платні, але це не означає, що ми будемо «заламувати» захмарні суми. Вартість послуг наших фахівців буде залежати від витрат, витрачених на проведення оперативних заходів. Вартість виконаної роботи обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку. На ринку України у нас найдемократичніші ціни. Кваліфікація наших детективів допоможе знайти людину оперативно і якісно. Терміни виконання пошуку людини безпосередньо залежать від кількості наданої інформації замовником. Якщо при будь-яких обставинах наші фахівці не зможуть знайти потрібну Вам людину, тоді оплату з Вас ніхто не вимагатиме.

Якщо Ви звернетеся до фахівців детективного агентства TOP SECRET, тоді в нашій особі знайдете відповідального виконавця пошукової спрямованості!