детективне агентство
ua ru

Послуги приватного детективного агентства "Top Secret"

Пошук людей детективним агентством TOP SECRET
У максимально короткі терміни і з великим ступенем вірогідності здійснюємо пошук потрібних Вам людей по всій території України.
Детальніше
Виявлення зради детективним агентством TOP SECRET
Якісно і швидко проводимо необхідні заходи щодо виявлення фактів або ознак зради в подружніх стосунках.

Детальніше
Розшук боржників та шахраїв детективним агентством TOP SECRET
Здійснюємо розшук боржників і шахраїв навіть при мінімальних вихідних даних про них, в тому числі глибоко завуальованого або вигаданого характеру.
Детальніше
Збір і перевірка інформації детективним агентством TOP SECRET
Надаємо послуги зі збору та перевірки інформації про суб'єкт, який Вас цікавить або об'єкті з високим рівнем достовірності, конфіденційності та чесності.
Детальніше
Пошук людей за номером телефону детективним агентством TOP SECRET
У найкоротші терміни і на конфіденційній основі проводимо заходи по встановленню особи людини за відомим Вам номером телефону.
Детальніше
Розкриття шлюбних афер детективним агентством TOP SECRET
Проводимо комплекс перевірочних заходів по виявленню та розкриттю шлюбних аферистів, всю отриману інформацію надаємо Вам конфіденційно.
Детальніше
Фото, відео спостереження детективним агентством TOP SECRET
Замовивши послугу фото, відео спостереження, Ви отримуєте інформацію про зв'язки об'єкта зацікавленості, місцях, часу і періодичності його знаходження, про маршрути пересування та інші питання, які цікавлять Вас.
Детальніше
Збір генеологічного древа детективним агентством TOP SECRET
Надаємо послугу пошуку інформації про Ваших родинних зв'язках, що в подальшому допоможе скласти генеалогічне (родовідне, сімейне) древо.


Детальніше
Проведення експертиз детективним агентством TOP SECRET
Надаємо можливість замовлення різного роду незалежних експертиз з метою отримання об'єктивної інформації в потрібних для Вас сферах діяльності.


Детальніше
Перевірка приміщень на жучки детективним агентством TOP SECRET
Маємо в своєму розпорядженні можливості організації якісного і професійного проведення перевірки приміщень на «жучки», що гарантовано дозволяє виявляти і усувати канали витоку інформації.
Детальніше
Перевірка автомобілів на угон детективним агентством TOP SECRET
У максимально короткі терміни проводимо заходи по перевірці автомобілів на угон, надаємо достовірну інформацію про транспортний засоб, який Вас цікавить.


Детальніше
Послуги для бізнесу детективним агентством TOP SECRET
Пропонуємо послуги з комплексного аудиту підприємств на предмет виявлення ризиків в найширшому його спектрі і усунення цих ризиків із залученням всіх необхідних для цього сил і засобів.

Детальніше