детективне агентство
ua ru
Збір і перевірка інформації детективним агентством TOP SECRET

Збір і перевірка інформації

Збір і перевірка інформації є одними з трудомістких і педантичних заходів, але, разом з тим, вони мають незаперечну перевагу - реальність наданих даних.

Як правило, об'єкти зацікавленості не підозрюють, що в відношенні них проводять збір інформації, тому вони не можуть вплинути на результати досліджень і перевірки. А якщо і існує таке припущення, то, навіть зробивши заходи щодо закриття інформації про себе, повністю реалізувати їх неможливо.

Проведення заходів зі збору та перевірки інформації дозволяє отримати дані про поведінку об'єкта зацікавленості в природних, повсякденних умовах його життєдіяльності, що дає можливість отримати відповіді на багато зацікавленних питань.

Перевірка інформації є другим етапом складання звіту для клієнта. Причин, щоб обгрунтувати необхідність перевірки об'єкта зацікавленості або отримати відносно його потрібну інформацію, може бути безліч. Отримати перевірку інформації Ви зможете протягом декількох днів після збору інформації.

Але не кожен в силах провести такі заходи, так як для цього необхідно мати достатні знання, вміннями, певними навичками, інформаційною базою, зв'язками, великим колом знайомств, вільним часом і багатьма іншими необхідними параметрами і ресурсами.

Детективне агентство "TOP SECRET" надає широкий спектр послуг із збору та перевірки інформації про зацікавленний суб'єкт або об'єкті як в Києві, так і по всій території України. Професіоналізм і кваліфікація наших співробітників дозволяє з високим рівнем достовірності, конфіденційності, компетентності, порядності і чесності провести збір інформації, а також перевірка інформації від клієнта в індивідуально обумовленому порядку, в розумні терміни і за доступною ціною.