детективне агентство
ua ru
Генеалогічне (родовідне) древо детективним агентством TOP SECRET

Генеалогічне древо сім'ї

Фото генеалогічного древа сім'ї

Роздуми про предків і зборі генеалогічного древа час від часу виникає у кожної людини. Цілі створення та доповнення інформацією дерева можуть бути різні. Хтось хоче визначити спорідненість, а кому-то необхідно для отримання інформації про здоров'я предків. Передача від покоління до покоління відомостей про генеалогічне древо сім'ї з'єднують всіх учасників в єдине ціле. Після отримання всіх необхідних даних дозволить Вам пишатися родичами і згуртувати внутрішні зв'язки ще більше. Скласти генеалогічне древо можна самостійно або довірити цю відповідальне завдання професіоналам. Це зовсім не легке завдання. Детективне агентство "Top Secret" надає подібну послугу, формуючи звіт на основі достовірної інформації з архівів та інших джерел. Завдяки отриманому дереву сім'ї Ви зможете простежувати закономірності, що повторюються від покоління до покоління.

Що таке генеалогічне древо?

Створити генеалогічне древо може кожен. Важливо чітко розуміти, що воно собою являє, і які позначення повинні використовуватися при складанні. Саме поняття означає схему, що описує родинні зв'язки між членами однієї сім'ї. В основному створення генеалогічного древо людини має вигляд реального дерева. На коренях - родоначальники роду, а на гілках інші лінії роду.

У стародавні часи скласти генеалогічне дерево - було обов'язковим завданням представників кожного роду. В першу чергу це перешкоджало близькоспоріднених шлюбів, діти від яких мали відхилення. Складання дерева полягало в збереженні титулів, звань і родинних зв'язків. Сімейне генеалогічне дерево дозволяє дати необхідну інформацію про цінності особистостей, моделі поведінки, звички, структурі мислення. Не можна з повною впевненістю сказати, що спадковість буде прямою. Створити дерево буде корисно не тільки для людини, але і для сім'ї в цілому. Створити генеалогічне древо сім'ї можна за допомогою спеціальних сервісів. Але краще замовити генеалогічне древо у детективів, які зберуть максимально повну інформацію.

Що необхідно знати для створення генеалогічного древа?

Складання сімейного древа своєї сім'ї потребують від Вас не малих зусиль. Вам доведеться обробити безліч даних і продумати зовнішній вигляд. Інтернет сайти для складання генеалогічного дерева буде додатковою допомогою. На них надана інформація про дані, які будуть потрібні для складання. Створення генеалогічного древо з датами один з найпоширеніших варіантів оформлення. Починати дослідження бажано з сімейного архіву. Офіційні документи, фотографії та інші відомості про Ваших предків дадуть додаткову інформацію для детективів.

  Для створення генеалогічного древа за прізвищем можуть також стати в нагоді:
 • атестати;
 • трудові книжки;
 • метрики;
 • записи в церковних книгах;
 • дипломи;
 • свідоцтва про шлюб.

Завдяки таким відомостям Ви зможете дізнатися про своє генеалогічне древо. З розвитком сучасних технологій все папери і фотографії зберігають в цифровому форматі. Так буде простіше використовувати їх в майбутньому.

Як відбувається діяльність детективного агентства "Top Secret"?

Створення генеалогічного дерева важливий етап в роботі детективів агентства "Top Secret". Протягом діяльності сищики проводять цілий ряд заходів.

  Вони складаються з:
 • опитування родичів;
 • пошуку відомостей в архівах;
 • використання фотографій.

Для підтвердження даних, що використовуються при складанні генеалогічного дерева, детективи застосовують фото, відео та аудіо апаратуру.

  Повноцінні дані отримують завдяки таким відповідям на питання:
 • де і коли народилися родичі;
 • ким працювали і періоди часу;
 • навчання;
 • шлюбні союзи;
 • діти, імена і дати народження;
 • вік смерті і причини.

Сьогодні пропонують купити генеалогічне древо в уже готовому вигляді. Вартість залежить від інформації, що знаходиться в ньому. Найчастіше зовнішній вигляд охайно оформлений, а додаткова інформація зберігається на окремих носіях для кожної лінії. Дослідження по роках древа дозволяє поглибити знання і відновити древо з давніх часів.

Досвідчений детектив при складанні генеалогічного древа чітко знає з чого почати. Так як важливо в цьому процесі структурувати всю отриману інформацію. Скласти дерево людини займе чимало часу. Ретельне опрацювання всіх джерел гарантує отримання достовірної інформації.

Переваги використання послуг детективного агентства "Top Secret"

Особливість детективного агентства "Top Secret" - ми збираємо інформацію тільки з підтверджених джерел і фактів. Наше агентство співпрацює з компаніями в інших країнах, тому створення генеалогічного древа в Україні може бути доповнено іноземними відомостями.

  Надана послуга ґрунтується на:
 • високому рівень підготовки кадрів;
 • конфіденційності отриманої інформації;
 • хорошому поєднанні ціна-якість;
 • відповідальному підході до виконання поставленого завдання;
 • нестандартних методах до вирішення поставлених завдань.

Найчастіше замовляють генеалогічне древо подарунком для близької людини. Зберігати інформацію про попередні покоління дуже важливо, так як це основа для майбутнього.