детективне агентство
ua ru
Відгуки про детективне агентство TOP SECRET

Відгуки

оставить отзыв

Олена
Моя доросла дочка познайомилася з чоловіком, незабаром він запропонував їй вийти заміж. Мені ця людина здалася підозрілим і швидким в своїх намірах. Тим більше що у нас заможна родина і забезпечена дочка. Але дочка була на сьомому небі від щастя і не хотіла нічого слухати в його адресу навіть мало не посварилися з ней. Звернулась в детективне агентство TOP SECRET. Працювали приблизно тиждень. За результатами представили інформацію по цій людині. Виявилося що він вже був неодноразово одружений, що приховував від моєї дочки, навіть паспорт примудрився поміняти що б приховати ці факти. Так само надали інформацію що у нього були проблеми з законом про шахрайство а так само є боржником банка. Взагалі вистачило навіть інформації про його колишніх шлюбах, щоб переконати дочку в моїй правоті.
Вікторія
Звернулася в агенство "Топ Сікрет" з дуже делікатним питанням. Співробітники, поставилися з розумінням і вирішили мою проблему. Швидко, якісно і без зайвих питань. Всім рекомендую!
Олександр
Звертався в агентство для перевірки персоналу моєї фірми. Виявили двох осіб з негативним минулим, звільнили і тим самим уникли проблем в майбутньому. Звернуся ще й не раз. Успіхів Вам і процвітання.
Петро
Була необхідність в перевірці фірми за кордоном, з якої повинні були укласти договір. За результатами була отримана інформація про неблагонадійності даної фірми.
Ярослав
Я співпрацюю з агентством вже близько року. Дуже часто необхідно у своїй професійній сфері володіти закритою інформацією. Невідомо яким чином, але це агентство може відповісти практично на будь-яке питання і дати повну інформацію по запиту.
Антоніна
Хоч допомогли не зовсім, але порадили як далі діяти, зайвих грошей не взяли! Удачі всім!!!
Анонім
Знадобилося розшукати людину, контакти якого давно втратив. Звернувся в детективне агентство. Зустрілись, переговорили. Зробили все досить швидко.
Микола
Я рік зустрічався з дівчиною, але наробив дурниць, через що вона обірвала зв'язок і поїхала в Польщу. Через деякий час вирішив її знайти, проте самостійний пошук не дав ніяких результатів. Звернувся в агентство і через пару тижнів отримав потрібні дані.
Олексій
Шукав людини, який повинен був велику суму грошей. Він вміло ховався, замітав сліди і т.д. Звернувся в Топ-Сикрет. Вибір на них зупинив після особистої зустрічі. Сподобалося, що не просять всю суму вперед і чесно називають вартість послуг. Вніс передоплату, через 10 днів мене буквально за руку відвели до місця знаходження розшукуваного чоловіка. Плюс підняли всі його нові знайомства. Приємний бонус, бо передали ці дані безоплатно.
Андрій
Мені дзвонили з невідомого номера і погрожували. Це тривало близько місяця. Звертався в кілька детективних агентств, але скрізь був однаковий результат, говорили що телефон не проходить не по одній з можливих баз даних. В результаті тільки тут мені надали кваліфіковану допомогу - перевірили кому належить номер.