детективне агентство
ua ru

Чоловіча зрада

Фото чоловічої зради

Якщо Ви вважаєте, що присутні ознаки факту невірності, варто взяти себе в руки і подумати, як визначити зраду чоловіка. Щоб не стати параноїком, необхідно знати основні правила, як виявити зраду чоловіка. Це досить складне заняття, що вимагає спеціальних навичок. Жінки частіше піддаються емоціям, і їм складно буде стримати себе при виявленні зради чоловіка. Саме тому радять звертатися до фахівців. При визначенні зради чоловіка, що робити вони знають чітко, так як мають напрацьовану схему. Високий професіоналізм і спеціальний підхід дозволять зафіксувати факт невірності чоловіка і дружини в шлюбі, залишаючись непоміченими. Детективне агентство "Top Secret" понад 10 років надає послуги на ринку. Саме завдяки детективам можна визначити, чи був факт невірності чоловіка чи ні.

Що таке подружня зрада?

Багато жінок досить часто задаються питанням, що означає зрада чоловіка? Важливо розуміти після виявлення факту невірності як себе вести. Згідно з даними статистики саме подружня зрада найчастіше стає причиною розлучення. Так як навіть думки про це приносять біль, але не потрібно замикатися в собі. Після підтвердження зради чоловіка, що робити поради психолога, з якими краще ознайомитись і намагатися слідувати. Детективи знають, як довести зраду чоловіка або спростувати її. Для них виявлення зради чоловіка звична справа. Співробітники таких агентств відзначають, що ця послуга досить поширена.

Більшість називає зраду фізичною близькістю з іншим партнером. Дати відповідь на питання про те, як уникнути зради чоловіка, досить складно. Багато жінок вважають, що зрада чоловіка і відхід з сім'ї - найтрагічніше в житті. Інші, прощають і живуть далі, не надаючи факту зради ніякого значення. Підтвердивши зраду чоловіка, що робити поради можуть бути різні. Важливо не приймати поспішних рішень, про які доведеться шкодувати в майбутньому.

Причини, які свідчать про невірність чоловіка

  Якщо у Вас виникли підозри, потрібно чітко розуміти те, які ознаки зради чоловіка можуть Вам підказати цей факт. Найбільш поширеними і популярними в зраді чоловіка дружині ознаками можуть стати:
 • затримки на роботі і постійні відрядження;
 • зниження частоти статевого життя з дружиною;
 • велика кількість повідомлень, текст яких ховається;
 • дзвінки, на які відповідає чоловік з іншої кімнати або практично пошепки;
 • постійні розповіді із захопленням про нову людину;
 • поступове усунення;
 • брехня, відмовки або відхід від відповіді;
 • фінансові витрати;
 • сліди косметики на одязі;
 • запах чужого парфуму.

Про те, як зрозуміти факт невірності, Вам можуть допомогти саме ці ознаки. Але для повної впевненості необхідно володіти доказами зради чоловіка. Варіантів як зловити чоловіка на зраді є кілька. Для того, щоб мати підтверджуючі факти, краще, щоб зафіксував детектив зраду чоловіка.

Як перевірити чоловіка на зраду за допомогою сищиків?

При самостійному проведенні розслідування використовують такий спосіб, як перевірити чоловіка на зраду через телефон. Але він може не дати жодних результатів, так як більшість просто чистять інформацію або ставлять пароль. Іншим способом, як викрити чоловіка в зраді через телефон, подати запит до мобільного оператора на деталізацію дзвонів. Але заява не від власника сім-карти розглядатися не буде.

В арсеналі професіоналів детективного агентства "Top Secret" є кілька варіантів, як викрити чоловіка в зраді. Сучасні технології і унікальні методи роботи, дозволяють вирішити навіть найскладніші завдання. Найбільш популярний спосіб підтвердження факту невірності - відеоспостереження. Наші сищики мають високий рівень навичок і досвід для проведення подібних заходів. За Вашої другою половиною буде організовано стеження, результати якої будуть зафіксовані на відео або фотоапаратуру. Якщо Ви захочете, то детектив надасть повний звіт про переміщення і зустрічах чоловіка.

Використання всіх цих доказів може стати вирішальним моментом в шлюборозлучному процесі. Але є і такі жінки, у яких постає питання після виявлення факту невірності, як зберегти сім'ю. І це їх право. Приймати рішення повинна тільки дружина. Можливо це були просто Ваші домисли, і замислюватися про те, як можна перевірити чоловіка на зраду, зовсім не варто.

Переваги співпраці з детективами

Для відповіді на поставлене питання у детективного агентства «Top Secret» існує кілька варіантів відповіді. Це істотно грає роль при виборі саме нас. Крім цього є і інші позитивні сторони роботи з нашими співробітниками.

  До них відносять:
 • повну конфіденційність;
 • сучасну новітню техніку для проведення необхідних заходів;
 • великий досвід в даній сфері;
 • високий рівень професіоналізму;
 • індивідуальний підхід до кожної ситуації;
 • чітко опрацьовану схему дій;
 • хороше поєднання ціна-якість.

Основний принцип наших співробітників - це не розголошення інформації і подробиць особистого життя клієнтів. Адже не кожна жінка, яка бажає знати, як розпізнати зраду чоловіка, буде рада, коли ці подробиці буде обговорювати ще хтось. Наші детективи допоможуть Вам розвіяти підозри або підтвердити їх, а ось що далі робити жінці - особиста справа кожної. Хтось намагається все обговорити і зберегти сім'ю, а інші - відразу розривають всі зв'язки. Наша основна задача полягає в наданні неспростовних та достовірних фактів.