детективне агентство
ua ru

Жіноча зрада

В сучасному світі зрада дружини дуже часто нас "виводять з колії" і ми не можемо залишатися до даної проблеми байдужими. Як показує практика, змінюють не тільки жінки, а й чоловіки. Що ж нас змушує бути невірними партнеру, і з яких причин ми йдемо на крайній крок?

За статистикою близько 40% жінок зраджують чоловікам і приблизно стільки ж чоловіки зраджують жінкам. За статистикою 2015 року, 60% розлучень зафіксовано в Україні. Якщо провести аналіз зрад і розлучень, тоді все стає на свої місця - не в кожній родині партнери прощають зраду. Психологи стверджують, що жіноча зрада є наслідком неблагополучних відносин в сім'ї. У багатьох сім'ях чоловіки були викриті в зраді і не одноразово, як наслідок жінка шукає утіх за межами своєї сім'ї, вважаючи, що обраний партнер не відповідає тій мрії, яка була під час виходу заміж. Чоловіки можуть розділяти два поняття "секс" і "любов", а жінки такий поділ не визнають. Саме тому чоловікові простіше зберегти сімейний шлюб, ніж жінці, так як моральної любові до чоловіка, після зради, у жінок не залишається.

Зрада дружини - основні причини:

1. Чоловік приділяє занадто мало уваги дружині.

Увага і спілкування в сім'ї з кожним роком стає все менше і менше. Сімейні рутинні турботи і збільшення сварок в сім'ї викликають менший інтерес між партнерами. В результаті у чоловіка з'являються інші інтереси - комп'ютерні ігри, посиденьки в гаражі з сусідами, риболовля, полювання та інші чоловічі інтереси, а якщо жінка спробує звернути на себе увагу, результат буде або ніякий, або звичайний періодичний секс. Поява великої кількості інтересів у чоловіка може викликатися основною причиною - жінка перестала його цікавити. На цьому етапі необхідно дружині збільшити інтерес партнера: трохи причепуритися, трохи нафарбуватися, стати більш ніжною і лагідною, і повірте, чоловік обов'язково зверне на Вас увагу і сприйме Вас як ніжну і ласкаву жінку. Виходьте з коханою людиною в парк, ресторан, кінотеатр, адже часу з чоловіком куди корисніше, ніж поодинокі зустрічі з чужим чоловіком на стороні.

2. Слабохарактерний чоловік.

В 21 столітті слабохарактерний чоловік явище дуже часте. Багато чоловіків ховаються за спиною жінки, перекладаючи чоловічі обов'язки на плечі жінки. Не завжди ця проблема руйнує шлюб, але кількість сварок в сім'ї і навантаження турбот на жінку, рано чи пізно викличе неприємні наслідки. Чоловік, як оплот сім'ї, завжди повинен бути втіленням захисника і стабільності сім'ї. Якщо чоловік не може або не хоче виконувати покладені на нього обов'язки, показуючи свою слабкість і невпевненість, жінка буде шукати на стороні опору. В даному випадку, якщо жінка сильна особистість, то спробуйте в сімейному колі бути трохи стриманішим, тим самим дати можливість чоловікові реалізувати свій потенціал. Якщо проблема в чоловіка, варто з ним провести ряд бесід, чого Ви очікуєте від нього.

3. Чоловік часто відсутній удома.

Зачастую, робота чоловіка, пов'язана з відрядженнями або далекими рейсами, і на жінку лягає рутинна домашня робота. Жінка буде шукати розрядку або в нових інтересах, або в нових захопленнях, що і призведе до зради дружини. У даній ситуації Вам необхідно постійно нагадувати про себе ласкавими словами і знайти творче заняття, яке дасть Вам можливість відволіктися від побутових труднощів і направить сексуальну енергію в потрібне русло. Потрібено час від часу піднімати питання про зміну роботи або про переведення на стаціонарне місце роботи, головне не перестаратися. Адекватний чоловік завжди знайде вихід з ситуації, що склалася, а якщо немає, тоді потрібно визначити для себе пріоритети.

4. Помста для чоловіка.

Уявімо собі, що чоловік змінив Вам. Вам, в поривах гніву природно хочеться зробити крок у відповідь, але не забувайте, що даний крок може зруйнувати все, що Ви створювали. Спробуйте охолонути, зайняти себе цікавими заняттями, а потім на «холодну» голову визначити причини вчинку чоловіка і вирішити дану проблему. Запам'ятайте головне: зруйнувати завжди простіше, ніж створювати!

5. Зрада дружини - різноманітність сексуального життя.

З віком ми все втрачаємо свою привабливість, а сексуальне життя стає не такою різноманітною: чоловіки стають слабкими в сексуальному житті, жінки не завжди задовольняють свої фантазії. Рішення проблеми може бути в звичайній розмові, в якій варто поділитися важливістю сексуального життя і спільним рішенням сексуального задоволення. Складніше, коли у чоловіка імпотенція, тоді з рішенням проблеми варто звернутися до фахівців. Важливим моментом є довірливе і чесне ставлення партнера, тоді Ви поборете бажання піти на сторону.

6. Жіноча зрада - нові сексуальні відчуття.

Однотипність життя і однакова сексуальне життя може викликати бажання спробувати щось нове. Важливо переключитися з сімейних побутових відносин між чоловіком і дружиною, на відносини між коханою жінкою і коханим чоловіком. Влаштуйте романтичну вечерю або похід в ресторан, легку прогулянку в лісі або відвідування романтичного фільму в кінотеатрі. Намагайтеся менше лаятися і робити більше компліментів один одному.

Якщо все-таки Ви не можете зберегти сім'ю через зраду дружини, звертайтеся до психологів нашого детективного агентства, а ми постараємося з максимальною віддачею Вам допомогти.

як ми працюємо?

оформити заявку
оформити заявку використовуючи форму або зателефонуйте нам по телефону: +38(097)275-34-75
консультація, договір, передоплата
індивідуально обговорюємо принципову можливість і порядок цін
виконання завдання і формування звіту
збираємо інформацію, отримуємо дані і формуємо звіт для замовника